Menu

Firma Profili

SEL-AY 2000 yılında başladığı meslek hayatında çeşitli endüstriyel firmalara taşeronluk hizmetleri vermiştir. 2019 yılından itibaren ise şirketleşmeye giderek SEL-AY İZOLASYON İNŞAAT TAAHHÜT LTD. ŞTİ. adı altında faaliyetlerini sürdürmektedir.

Firmamız kurulduğu günden itibaren ana faaliyet alanı İzolasyon, Havalandırma, Çatı & Cephe Kaplama ve Makine Demontaj, Bakım, Montaj konusunda uzman kadroya sahip olmakla birlikte; uzun yılların verdiği mesleki tecrübe, birikim, kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir.

Firmamızın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur. Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı, hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışmalarımızı hız kesmeden sürdürmekteyiz.

Kalite Politikası

“Kalite” kavramını çalışanların dengeli olarak paylaştığı ortak sorumluluk olarak kabul eden SEL-AY, bu doğrultudaki hedeflerini şirket vizyonu ve müşteri beklentileri ile doğru orantılı olarak şekillendirir.

SEL-Ay bünyesindeki “kalite güvence sistemi” mantığı, “kusursuz ürün ve hizmet üretimine ulaşma çabası” üzerine kurgulamıştır. Kalite; ulaşılan ve korunan bir seviye değil, koşullara göre en olumlu yansımalarla yenilenen ve geliştirilen bir hedeftir.

Çevre Politikası

SEL-AY hammedde seçiminde başlayıp ürün çıkışına dek süren her aşamada çevreye karşı sorumluluğu olduğu bilinciyle hareket eder. Çevreye duyarlı olmak için sürekli gelişimi sağlamak, şirket yönetimi ve tüm ekibi için bir önceliktir.

SEL-Ay sürekli gelişme ve iyileşme prensibini esas alarak; çevreye uyumlu, insan sağlığını ön plana çıkaran ürünler ve çözümler sunar. Üretimin her aşamasında çevresel faktörler belirlenerek, bunlara yönelik iyileştirme çalışmaları yapılır ve bu çalışmalar sürdürülebilir hale getirilir.

Vizyonumuz

Gelişen teknoloji ile makina parkurumuzu geliştirerek Havalandırma İzolasyon, Baca, Çatı & Cephe Kaplama sektöründe kalite standartlarında yüksek hizmet vermek.

Misyonumuz

Bulunduğumuz sektörde kaliteyi en üst seviyeye çıkarmak, müşteri odaklı düşünerek müşterilerimizin isteklerine işlevsel çözümler sunmak. SEL-AY ailesi olarak daima siz değerli müşterilerimizin yanında olmak.